Arkadiusz Zabłoński w Radzie Nadzorczej KUKE S.A.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna powołało Arkadiusza Zabłońskiego do składu Rady Nadzorczej KUKE S.A.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Arkadiusz Zabłoński w Radzie Nadzorczej KUKE S.A.

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

12 wrz 2014 8:28


Arkadiusz Zabłoński jest absolwent Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej oraz finansowaniu projektów inwestycyjnych.

Zajmował się także rynkiem kapitałowym (licencja maklera papierów wartościowych) oraz nadzorem właścicielskim (były członek rad nadzorczych spółek z grupy kapitałowej PKO Bank Polski SA). Doświadczenie bankowe zdobywał między innymi w Deutsche Bank Polska, Pekao SA oraz PKO Bank Polski.

Od 2011 r. pełni funkcję dyrektora Departamentu Wspierania Eksportu w Banku Gospodarstwa Krajowego, który odpowiada za rozwój finansowania eksportu w zakresie transakcji finansowania handlu oraz bezpośredniego finansowania projektowego, zarówno w ramach programów rządowych, jak i działalności własnej BGK.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.