PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Argie Taylor dołącza do BNP Paribas Real Estate

  • KDS
  • 10 paź 2022 15:03

BNP Paribas Real Estate ogłosiła dwie nominacje dotyczące stanowisk o zasięgu międzynarodowym. Argie Taylor został mianowany szefem Międzynarodowej Grupy Inwestycyjnej (IIG) i rozpocznie pracę na nowym stanowisku od kwietnia 2023 roku. 1 września 2022 roku szefem europejskiego Działu ds. Handlu, Logistyki i Hotelarstwa został Patrick Delcol.

Argie Taylor dołącza do BNP Paribas Real Estate
Argie Taylor (fot. BNP Paribas Real Estate)
REKLAMA

Argie Taylor przeszedł do BNP Paribas Real Estate z firmy Cushman & Wakefield, gdzie zarządzał działem o zasięgu globalnym jako partner międzynarodowy w zespole Rynków Kapitałowych EMEA.

Posiada doświadczenie na międzynarodowych rynkach kapitałowych, a wśród ostatnich najważniejszych transakcji jakie nadzorował znalazły się trzy oddzielne transakcje na rynku biurowym o wartości miliarda euro w Londynie i Brukseli, kolejne transakcje na rynku biurowym we Frankfurcie i Paryżu, a także sprzedaż kluczowej nieruchomości w Dublinie na początku tego roku.

Argie Taylor rozpoczął swoją karierę ponad 17 lat temu i początkowo koncentrował się na doradzaniu głównym niemieckim inwestorom Deka, Union i Commerz w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatniej dekady wyspecjalizował się w przepływach kapitałowych w regionie Azji, Australii i Oceanii (APAC) do Europy, w szczególności dla inwestorów instytucjonalnych i UHNW z Hong Kongu, Singapuru i Korei Południowej.

Argie Taylor będzie odpowiedzialny za rynek biurowy, a także za platformy BNP Paribas Real Estate na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Patrick Delcol do tej pory zajmował stanowisko head of european retail w BNP Paribas Real Estate. Jego zakres działania został właśnie rozszerzony o europejską koordynację działań w zakresie logistyki (kierowaną przez Craiga Maguire'a) i hotelarstwa (kierowaną przez Artyoma Perevedentseva).

Patrick Delcol (fot. BNP Paribas Real Estate)
Patrick Delcol (fot. BNP Paribas Real Estate)

Patrick Delcol ma ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, w szczególności w handlu detalicznym. Swoją karierę rozpoczął w BESIX Group, po czym dołączył do Eastbridge Group, następnie ING Real Estate Development i DTZ. Następnie dołączył do BNP Paribas Real Estate Poland w 2013 roku jako CEO na Europę Środkowo-Wschodnią, zanim został mianowany szefem europejskiego sektora nieruchomości handlowych w 2018 roku.

Posiada tytuł MBA uzyskany w Solvay Brussels School of Economics and Management (Université Libre de Bruxelles).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Argie Taylor dołącza do BNP Paribas Real Estate

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA