×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Anna Wysocka dołącza do Nhood Services Poland

  • km
  • 18 wrz 2023 12:15

Nhood Services Poland rozszerza działalność usługową dla branży nieruchomości komercyjnych. Dyrektorem działu new business development odpowiedzialnym za rozbudowę portfela klientów firmy w tym obszarze została Anna Wysocka.

Anna Wysocka dołącza do Nhood Services Poland
Anna Wysocka (fot. mat. pras. JLL)
REKLAMA

Anna Wysocka jest menedżerem z 23-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji, a także pozyskiwaniu nowych zleceń, zarówno z zakresu obsługi komercjalizacji powierzchni handlowych, jak i multidyscyplinarnych mandatów (zarządzanie nieruchomościami, P&DS, powierzchnie biurowe). Współpracowała m.in. z Adventum, Blue City, Cromwell, Strabag, Leroy Merlin, Lincoln Properties AEW, Multi, GTC, Deka Immobilien.

Wcześniej pracowała w międzynarodowych agencjach CBRE i JLL, gdzie kierowała zespołami ds. wynajmu powierzchni handlowych.

W Nhood Services Poland będzie kierowała działem new business development. Będzie odpowiedzialna za stworzenie i wdrażanie strategii koncentrującej się na obecnych kompetencjach spółki. Jej głównym zadaniem będzie budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi partnerami w celu poszerzenia portfolio klientów, w tym firm z branży nieruchomości komercyjnych, korzystających z usług Nhood Services Poland na zasadach agencyjnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Wysocka dołącza do Nhood Services Poland
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA