Anna Wierus zastępczynią dyrektora w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Anna Wierus, specjalistka z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim, objęła stanowisko zastępczyni dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Wrocław Old Town.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Wierus zastępczynią dyrektora w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

14 lip 2015 11:15


Do jej obowiązków będzie należeć zarządzanie obiektem oraz koordynacja działów operacyjnych.

Anna Wierus z branżą hotelarską związana jest od blisko 14 lat. Swoje zawodowe szlify zdobywała w sieci Hilton, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą. Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Dorint, do którego wraca teraz po 14 latach, funkcjonującego pod marką Sofitel, należącą do europejskiej sieci Orbis. Z wielkim zamiłowaniem komponuje pracę ludzi– od zawsze potrafiła stworzyć fantastyczny zespół, którym doskonale zarządza.

-Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, ponieważ z wykształcenia jestem pedagogiem stosunków międzyludzkich. Zawsze udaje mi się stworzyć doskonały zespół ludzi, którzy ambitnie i z pasją podchodzą do swojej pracy.– mówi Anna Wierus.

Anna Wierus jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Wolny czas spędza głównie z córką, a jej pasją jest zdrowe odżywianie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.