PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Anna Trębicka i Paweł Dobrowolski wicedyrektorami w CBRE

CBRE poinformowało o awansach na stanowiska zastępcy dyrektora (Associate Diector) pracowników w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE w Polsce.

Anna Trębicka i Paweł Dobrowolski wicedyrektorami w CBRE
Anna Trębicka (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Anna Trębicka awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Z CBRE Anna jest związana od 2004 roku. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w świadczeniu usług doradczych w wynajmie powierzchni biurowej i wyspecjalizowała się w roli reprezentanta najemcy. Anna odpowiedzialna jest za transakcje realizowane na obszarach Polski centralnej, a w szczególności Poznania i Łodzi.

Paweł Dobrowolski awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Jego rola polega na doradzaniu Najemcom w procesach budowy strategii dotyczącej ich zasobów powierzchni biurowej oraz reprezentowaniu ich interesów w prowadzonych transakcjach najmu. Paweł posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Współpracował z wiodącymi globalnymi markami, takimi jak m.in. Allianz, AVON, Booking.com, DLA Piper, Euler Hermes, Groupon, Mettler-Toledo, Kompania Piwowarska, SHARP, Wolters Kluwer, Vistra, PwC, General Electric i Tetra Pak.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Trębicka i Paweł Dobrowolski wicedyrektorami w CBRE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA