Anna Staniszewska przechodzi do BNP Paribas

BNP Paribas Real Estate zatrudnia nowego dyrektora Działu Badań i Konsultingu w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej - Annę Staniszewską.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Staniszewska przechodzi do BNP Paribas

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 paź 2013 12:46


Anna Staniszewska będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem analityków rynku. Celem zespołu jest wsparcie zarówno klientów BNP Paribas Real Estate, jak i poszczególnych działów firmy, dostarczając informacji na temat rynku nieruchomości i umożliwiając podjęcie najlepszych decyzji biznesowych.

Anna Staniszewska posiada dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Specjalizuje się w przygotowywaniu pogłębionych analiz z zakresu nieruchomości, w szczególności z zakresu nieruchomości biurowych i handlowych.

Wcześniej zajmowała stanowisko dyrektora Działu Doradztwa i Analiz Rynkowych w DTZ Polska. Kierowała projektami z zakresu doradztwa przy wyborze nowej siedziby, inwestora, konsolidacji spółek, optymalizacji zajmowanych powierzchni, optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości oraz repozycjonowania obiektów komercyjnych. Piastowała również stanowisko koordynatora Działu Badań, PR i Marketingu w firmie DTZ, była odpowiedzialna za budowę strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy na obszarze Polski.

- Stworzenie silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej to jeden z najważniejszych punktów w strategii rozwoju naszej firmy. Objęcie przez Annę stanowiska dyrektora Działu Badań i Konsultingu jest kolejnym krokiem w umocnieniu naszej pozycji w regionie - mówi Patrick Delcol, prezes BNP Paribas Real Estate na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Od czasu rozpoczęcia swojej kariery w nieruchomościach w 2002 roku Staniszewska osiągnęła wiele sukcesów na polu analiz rynkowych i konsultingu. Jestem pewien, że obecność Anny w BNP Paribas Real Estate zaowocuje stworzeniem silnego zespołu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który będzie dostarczał naszym klientom najwyższej jakości usług wypracowując dla nich wartość dodaną i budując przewagi konkurencyjne ich firm i projektów - podsumowuje Patrick Delcol.

Anna Staniszewska ukończyła studia na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania na kierunku gospodarki przestrzennej oraz studia na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.