×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Anna Nowosielska szefową operacji HR Luxoftu

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 15 gru 2017 12:50

Anna Nowosielska została szefową operacji HR Luxoftu. Będzie odpowiedzialna za najważniejsze procesy HR w 21 krajach, w których działa firma.

Anna Nowosielska szefową operacji HR Luxoftu
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Luxoft - dostawca IT, zatrudniający ponad 13 tys. specjalistów na pięciu kontynentach - dostarcza rozwiązania technologiczne dla liderów branży finansowej, motoryzacyjnej, mediów i komunikacji oraz ochrony zdrowia. Pracuje między innymi nad takimi innowacyjnymi rozwiązaniami jak samochody przyszłości, sztuczna inteligencja i Internet rzeczy czy Blockchain. Firma jest notowana na nowojorskiej giełdzie. W Polsce zatrudnia ponad 2 tys. osób.

Anna Nowosielska przejęła zarządzanie 140 osobowym zespołem HR zlokalizowanym w 14 krajach. Wspólnie będą dbać o to, by pracownicy Luxoftu na całym świecie czuli się w nim dobrze (od momentu dołączenia do firmy, przez wszystkie etapy rozwoju), a firma mogła jak najpełniej skorzystać z ich umiejętności i potencjału.

Nowosielska do Luxoftu dołączyła jesienią 2011 r., tuż po jego wejściu do Polski. Była jednym z pierwszych pracowników krakowskiego centrum firmy. Pod jej okiem zatrudnienie w Luxofcie w Polsce wzrosło od kilkudziesięciu do ponad dwóch tysięcy osób – w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Podobnie wyzwanie czekało ją w Meksyku. Zaczynała od 2 pracowników. Obecnie Luxoft zatrudnia w tym kraju ponad 200 specjalistów. Dwa ostatnie lata z rzędu Luxoft zajął pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Great Place to Work w Meksyku.

Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i podyplomowych studiów z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wcześniej pracowała m.in. w RR Donnelley, Grupie Żywiec i Software Mind. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. W czasie wolnym sięga po literaturę hiszpańską, rosyjską i amerykańską. Lubi również dobre filmy, szczególnie w reżyserii Quentina Tarantino.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Nowosielska szefową operacji HR Luxoftu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA