Anna Kochańska została wiceprezes Expander Advisors

Anna Kochańska objęła stanowisko wiceprezesa Expander Advisors. Dotychczasowa dyrektor sprzedaży wejdzie tym samym do zarządu firmy, który tworzą obecnie prezes Andrzej Oślizło oraz wiceprezes Bartosz Niewiadomski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Kochańska została wiceprezes Expander Advisors

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

7 lut 2014 12:20


Powołanie do zarządu i zajęcie stanowiska wiceprezesa to kolejny awans w organizacji niezależnego doradcy finansowego w Polsce. Początkowo regionalna dyrektor sprzedaży, w lipcu 2011 roku Kochańska objęła stanowisko dyrektora sprzedaży sieci własnej. Liczne sukcesy i wkład w dynamiczny rozwój spółki sprawiły, że rok później stanęła na czele całej sieci, liczącej obecnie ponad 80 oddziałów.

Jako nowa wiceprezes, Anna Kochańska nadzorować będzie także sieć sprzedaży, rozwój zespołu oraz wdrażanie nowych linii produktowych. Anna Kochańska związana jest z branżą finansową od ponad 19 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w Lukas Banku (Credit Agricole) jako dyrektor regionalna oraz w ING Banku Śląskim w segmencie MŚP i korporacji.

Wcześniej przez osiem lat z sukcesami kierowała rozwojem regionów w jednym z największych pośredników finansowych lat 90., Best. Jest absolwentką studiów na kierunku Bankowość i Rynki Finansowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.