Anna Gnoińska i Fryderyk Faroche dołączają do zarządu Dalkia Polska

Frederic Faroche, dotychczasowy wiceprezes Dalkii Łódź zastąpił w zarządzie Dalkii Polska Alain’a Bonneau, obejmując stanowisko dyrektora technicznego grupy Dalkia w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Anna Gnoińska i Fryderyk Faroche dołączają do zarządu Dalkia Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 cze 2014 15:52


Odejście Alain'a Bonneau na emeryturę po czterdziestu pięciu latach pracy było od dawna planowane. Jego zasługi dla sektora energetycznego zostały podkreślone przez ministra gospodarki RP, który przyznał mu odznaczenie „zasłużony dla energetyki".

Fryderyk Faroche ma długoletnie doświadczenie w Europie Środkowej: pracował na kierowniczych stanowiskach w Czechach oraz na Litwie, a od momentu prywatyzacji w 2005 roku w Dalkii Łódź. Jest ekspertem w dziedzinie kogeneracji, także rozproszonej, energii elektrycznej i biomasy. Podczas pracy w Wilnie odpowiadał ze przebudowę tamtejszej elektrociepłowni i przystosowanie instalacji do spalania biomasy. Poza francuskim i angielskim biegle włada językiem polskim i rosyjskim.

Anna Gnoińska od maja 2005 roku pełni funkcję dyrektora komunikacji grupy Dalkia Polska. Odpowiada za wdrożenie spójnej polityki komunikacyjnej wszystkich spółek wchodzących w skład grupy. Dołączając do zarządu Dalkii Polska nadal będzie odpowiedzialna za rozwój tego obszaru. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w BRE Banku oraz G+J Polska, gdzie odpowiadała za rozwój portalu internetowego a następnie pełniła funkcję dyrektora wydawniczego magazynu Glamour. Jest absolwentką Reims Management School.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.