PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Anna Głowacz nową dyrektor działu Industrial w Axi Immo

Z początkiem lipca na stanowisko Head of Industrial – Leasing Agency została nominowana Anna Głowacz, dotychczas Partner Spółki, Associate Director Industrial & Logistic i szef śląskiego oddziału Axi Immo. Zastąpi ona w tej roli Renatę Osiecką, która dotąd łączyła funkcje partner zarządzającej i dyrektora działu magazynowego.

Anna Głowacz nową dyrektor działu Industrial w Axi Immo
Anna Głowacz (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Anna Głowacz będzie odpowiadać za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem najmu, a także budowanie i wzmacnianie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Głowacz dołączyła do zespołu Axi Immo w 2011 roku obejmując stanowisko Associate Director Industrial & Logistic, równocześnie otwierając oddział Axi Immo w Katowicach i przyjmując nominację na jego dyrektora. Na Śląsku wspierała rozwój firmy Axi Immo biorąc aktywny udział w transakcjach najmu oraz nabycia nieruchomości magazynowych i przemysłowych, jak również zarządzając zespołem konsultantów aktywnych w południowej Polsce. Pracowała przy podpisaniu umów z wieloma renomowanymi najemcami.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Axi Immo dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujemy doświadczonych i silnych liderów. Anna to osoba, która jest ważnym filarem naszej firmy, ma duże zasługi w tworzeniu jej sukcesów oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dlatego jest dla nas naturalnym wyborem na stanowisko szefa działu Industrial. Jestem przekonana, że ta nominacja przysłuży się dalszemu rozwojowi Axi Immo - wyjaśnia Renata Osiecka,partner zarządzająca Axi Immo.

- Nominacja na stanowisko Head of Industrial – Leasing Agency jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie wyzwaniem. Przejmując stanowisko dyrektora zespołu Industrial za cel stawiam sobie utrzymanie a nawet wzrost wysokiej pozycji Axi Immo w polskim sektorze magazynowym. Jestem przekonana, że razem z tak zaangażowanym i kompetentnym zespołem osiągniemy jeszcze więcej - mówi Anna Głowacz.

Nowa dyrektor działu Industrial związana jest z branżą nieruchomości przemysłowych od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do zespołu Axi Immo była aktywna na rynku nieruchomości komercyjnych, gdzie zdobywała doświadczenie agencyjne, również na stanowiskach dyrektorskich. Anna Głowacz jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i kurs CCIM.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Głowacz nową dyrektor działu Industrial w Axi Immo

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA