PARTNERZY PORTALU

Anna Demczenko wiceprezesem Uniqa

  • Justyna Koc
    jk
  • 1 mar 2017 11:53

Anna Demczenko dołączyła do Uniqa Polska jako wiceprezes spółki. W polskich spółkach ubezpieczeniowych Uniqa jest odpowiedzialna za finanse i controlling.

Anna Demczenko wiceprezesem Uniqa
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Rada Nadzorcza spółek Uniqa w Polsce zdecydowała o powołaniu z dniem 1 marca 2017 r. Anny Demczenko na stanowisko wiceprezesa. Będzie odpowiadać za departament finansowy, controllingu, aktuariatu finansowego oraz zarządzanie aktywami. Zastąpi Małgorzatę Michalak-Bartkowiak, która w połowie 2016 r. objęła stanowisko doradcy zarządu. 

Przed rozpoczęciem pracy w Uniqa Polska Anna Demczenko przez wiele lat była związana z koncernem Procter&Gamble w Europie Centralnej. Od 1997 roku zajmowała różne stanowiska w obszarze księgowości, finansów i zarządzania operacyjnego. Następnie awansowała na stanowisko menedżera wyższego szczebla w ramach grupy (senior group manager).

Demczenko ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Ekonomiczny. Uzyskała także dyplom EMBA (Executive Master of Business Administration) w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Demczenko wiceprezesem Uniqa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA