Aneta Rusiniak dołączyła do warszawskiego oddziału Invesco Real Estate

Fundusz inwestycyjny Invesco Real Estate (IRE) intensywnie rozwija swoją działalność na polskim rynku. W styczniu do warszawskiego oddziału IRE dołączyła Aneta Rusiniak.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aneta Rusiniak dołączyła do warszawskiego oddziału Invesco Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

19 lut 2015 10:56


Aneta Rusiniak jest odpowiedzialna za realizację strategii zarządzania aktywami w celu zwiększenia ich wartości i zapewnienia efektywnego działania polskich nieruchomości znajdujących się w portfelu Invesco. W ramach wykonywanych obowiązków jest również odpowiedzialna za analizy finansowe na poziomie nieruchomości.

Aneta Rusiniak posiada ponad czteroletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączyła do IRE, pracowała jako analityk w CBRE w dziale rynków kapitałowych i ukończyła staż w DTZ i Kings Sturge gdzie zyskała doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Uzyskała stopień magistra z zarządzania nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie studiuje na studiach drugiego stopnia, które są akredytowane przez Królewski Instytut Rzeczoznawców Majątkowych (RICS), na Uniwersytecie Kingston.

- Cieszymy się mogąc powitać Anetę w naszym zespole. Jesteśmy zadowoleni z możliwość rozwoju naszej działalność na polskim rynku już po roku od otwarcia oddziału w Warszawie, którym kieruje Anna Duchnowska. Uważamy, że polski rynek nieruchomości ma mocną pozycję w Europie i coraz więcej naszych klientów wyraża zainteresowanie możliwościami, jakie oferuje. Aneta Rusiniak dołącza do nas w kluczowym momencie, jako że, w grudniu 2014 roku zrealizowaliśmy jedną z naszych największych transakcji w Polsce, mianowicie pozyskaliśmy Plac Unii na rzecz dwóch niemieckich klientów o osobnych rachunkach - mówi dyrektor zarządzający IRE Andy Rofe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.