Aneta Podyma dyrektorem generalnym i prezesem Pramerica

Aneta Podyma została mianowana dyrektorem generalnym i prezesem zarządu spółki Pramerica Życie TUiR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aneta Podyma dyrektorem generalnym i prezesem Pramerica

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

1 cze 2015 11:49


Aneta Podyma obejmuje stanowisko dyrektora generalnego (CEO) z dniem 1 czerwca 2015 r., natomiast stanowisko prezesa obejmie z chwilą akceptacji przez Komisję Nadzoru Finansowego. Bezpośrednim przełożonym Anety Podymy jest James Weakley, prezes regionalny na Europę i Amerykę Łacińską w Międzynarodowym Dziale Ubezpieczeń Prudential Financial Inc.’s (PFI).

Czytaj też: Pracują dla Pramerica i reklamują firmę na billboardach

Przed powołaniem Anety Podymy to Helena Gosk, dyrektor ubezpieczeń grupowych pełniła obowiązki prezesa. Z dniem mianowania nowego dyrektora generalnego i prezesa zarządu, Helenie Gosk powierza się funkcję dyrektora ubezpieczeń grupowych i bancassurance w Pramerica. Ponadto zostaje mianowana wiceprezesem zarządu spółki. Helena i Aneta będą ściśle współpracować, by zapewnić płynne przekazanie odpowiedzialności.

- Aneta wnosi do Pramerica innowacyjne myślenie i bogate doświadczenie w rozwijaniu biznesu - stwierdził James Weakley. - Ma imponujące osiągnięcia w branży finansowej, a ponieważ szczególną wagę przykłada do obsługi klienta oraz wyników sprzedażowych jest idealną osobą, aby pomóc nam wzmocnić pozycję spółki na polskim rynku ubezpieczeń na życie - dodaje.

- Dołączam do zespołu Pramerica z radością – wiem, że jest to dobrze zarządzana spółka, zbudowana na fundamencie wysokiej jakości obsługi klientów. Cieszę się, że będę mogła wykorzystać w Pramerica swoje umiejętności i dotychczasowe doświadczenie, zamierzam dbać o dalszy rozwój spółki na rynku - dodaje nowa prezes.

Przed dołączeniem do zespołu Pramerica Aneta Podyma pracowała w Genworth Financial, gdzie od 2013 roku pełniła funkcję dyrektora zarządzającego na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Odpowiadała m.in. za wzrost biznesu oraz tworzenie strategii rozwoju ubezpieczeń płatności i stylu życia (lifestyle protection insurance) w oparciu o nowe produkty, potrzeby klientów, kanały dystrybucji, a także działania promocyjne.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.