PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Andrzej Radzikowski szefem OPZZ

  • Justyna Koc
    jk
  • 25 wrz 2019 14:12

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych ma nowego przewodniczącego. Został nim Andrzej Radzikowski, który do tej pory pełnił funkcje wiceprzewodniczącego związku.

Andrzej Radzikowski szefem OPZZ
Andrzej Radzikowski posiada duże doświadczenie w działalności związkowej. (Fot. OPZZ)
REKLAMA

Andrzej Radzikowski posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne na kierunku matematyka i informatyka nauczycielska. W swojej zawodowej karierze pełnił zarówno rolę pracownika jak i pracodawcy. Był nauczycielem i dyrektorem szkoły. Sprawował także kierownicze funkcje w administracji państwowej.

W swoim zawodowym życiorysie ma też udany epizod w działalności biznesowej, która dostarczała mu wiedzy i umiejętności z zakresu kierowania firmą, dokonywania analiz finansowych oraz stosowania prawa gospodarczego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Posiada duże doświadczenie w działalności związkowej. W Związku Nauczycielstwa Polskiego, do którego należy od 1978 roku, przeszedł wszystkie szczeble organizacyjne od prezesa ogniska, poprzez prezesa oddziału i okręgu do członka prezydium zarządu głównego.  Był organizatorem i uczestnikiem wielu akcji protestacyjnych. Dał się też poznać jako sprawny negocjator zarówno na szczeblu lokalnym jak i krajowym. Posiada dużą umiejętności rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

W strukturach OPZZ pełni funkcje od 1994 roku. Między innymi jako członek rady OPZZ, a w kadencji 2002-2006 członek prezydium OPZZ.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Andrzej Radzikowski szefem OPZZ

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA