Andrzej Kleeberg wicedyrektorem w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Andrzej Kleeberg objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Wrocław Old Town. Do jego obowiązków będzie należeć zarządzanie obiektem oraz koordynacja działów operacyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrzej Kleeberg wicedyrektorem w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

6 maj 2016 11:55


Andrzej Kleeberg z branżą hotelarską związany jest od blisko 14 lat, w tym 5 lat doświadczenia zdobywał za granicą. Pierwsze swoje kroki w branży turystycznej stawiał pracując w małym, prywatnym hotelu w Szkocji, nad samym jeziorem Loch Ness.

Z francuską siecią Accor, do której należy hotel Sofitel we Wrocławiu, związany jest od ponad 8 lat. Zaczynał w hotelu Ibis Poznań Centrum, później przenosząc się z powrotem do Szkocji, gdzie podjął pracę w Novotelu Edinburgh Centre. Po paru latach powrócił do kraju, gdzie swoje zawodowe szlify kontynuował w Novotelu Poznań Centrum, a następnie w legendarnym Sofitel Grand Sopot.

Z wielkim zamiłowaniem komponuje pracę ludzi – od zawsze potrafił stworzyć fantastyczny zespół, którym doskonale zarządza.

- Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, nie praca. Zawsze dzielę się nią z moim zespołem i staram się zarażać swoim optymizmem tak, aby pracownicy czerpali przyjemność z tego co robią, bez względu na działy czy stanowiska na jakich pracują – mówi Andrzej Kleeberg.

Swój wolny czas poświęca głównie rodzinie – swojej córce i dwóm synom. Kocha podróżować i odkrywać nowe miejsca. W przeszłości odbył roczną podróż po Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii. Uwielbia gotować.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.