×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Andrzej Borczyk dyrektorem zarządzającym HR w Grupie CCC

  • KDS
  • 13 maj 2022 11:57

Do kadry zarządzającej Grupy CCC dołączył Andrzej Borczyk. Objął on stanowisko dyrektora zarządzającego i pokieruje obszarem HR.

Andrzej Borczyk dyrektorem zarządzającym HR w Grupie CCC
Andrzej Borczyk (fot. CCC)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Andrzej Borczyk ma 25-letnie doświadczenie w pracy w kluczowych międzynarodowych organizacjach działających w Polsce oraz regionie CEE. Przed dołączeniem do Grupy CCC pełnił rolę członka zarządu i dyrektora personalnego Grupy Żywiec, która jest częścią globalnego koncernu Heineken.

Wcześniej kierował obszarem personalnym w polskim oddziale Microsoftu, prowadząc firmę do zdobycia tytułu Great Place To Work. Zawodowo związany był również z Diageo, globalnym liderem na rynku alkoholi mocnych, w której rozwijał i wdrażał strategię zarządzania zasobami ludzkimi.

Swoją drogę zawodową rozpoczął w firmie Mars, gdzie przeszedł ścieżkę od przedstawiciela handlowego do dyrektora operacji sprzedaży, a następnie jako HR Business Partner odpowiadał za budowanie działań nastawionych na przyciągniecie talentów i projektowanie ścieżek rozwojowych pracowników.

Andrzej Borczyk jest również jednym ze współzałożycieli i aktywnym liderem społeczności HRInfluencers oraz HRExplorers, które zrzeszają specjalistów i ekspertów z branży HR.

- Głęboko wierzę, że zaangażowane zespoły budują przewagę konkurencyjną, a liderzy mają kluczową rolę w kształtowaniu środowiska pracy, w którym można się ciągle rozwijać i być sobą. I sięgać po więcej, dzięki wspierającej wspólne cele i wartości kulturze organizacyjnej. W Grupie CCC zadbamy o to, aby realizacja strategii GO.25 Grupy CCC pozwoliła nam w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników i budować najlepsze miejsce pracy wśród firm z branży fashion – mówi Andrzej Borczyk.

Andrzej Borczyk jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po godzinach lubi spędzać czas aktywnie z rodziną i bliskimi. Jego pasją jest sport, w szczególności tenis i narty, a także podróże.

CCC jest jedną z największych europejskich spółek w segmencie obuwia. Grupa posiada ok. 90 platform e-commerce i prawie 1000 sklepów w 29 krajach pod markami CCC, eobuwie.pl, MODIVO i DeeZee.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Andrzej Borczyk dyrektorem zarządzającym HR w Grupie CCC

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA