Andreas Mielimonka prezesem Global Cosmed

6
Andreas Mielimonka prezesem Global Cosmed fot.globalcosmed.pl
Ewa Wójcikowska złozyła rezygnację z funkcji prezesa Global Cosmed. Jej miejsce zajmie Andreas Mielimonka.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andreas Mielimonka prezesem Global Cosmed

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

17 cze 2016 14:29


W związku z ostatnią transakcją przejęcia Global Cosmed Group i konsolidacją wszystkich aktywów w ramach jednej Grupy Kapitałowej, zmianie uległy kierunki rozwoju spółki, a także jej struktura organizacyjna. W skutek tych zmian, rezygnację z funkcji prezesa złożyła Ewa Wójcikowska.

Pracami spółki - producenta kosmetyków i chemii gospodarczej w Europie Środkowo – Zachodniej, pokieruje dotychczasowy przewodniczący Rady Nadzorczej, główny akcjonariusz oraz twórca firmy, Andreas Mielimonka.

Dotychczas przedmiotem działalności Global Cosmed był biznes private label. Obecnie spółka będzie koncentrować się na rozwoju własnych brandów (Bobini, Apart, Sofin Kret), ze szczególnym uwzględnieniem rynków zagranicznych, gdzie upatrywany jest zasadniczy potencjał o dalszego wzrostu. Spółka duże nadzieje wiąże z rozwojem swojej aktywności na rynku niemieckim, a także na terenie Azji, skupiając się przede wszystkim na Chinach oraz Korei Południowej. Realizacją nowej strategii zajmie się osobiście główny akcjonariusz spółki oraz jej założyciel, Andreas Mielimonka, który zdecydował się objąć stanowisko prezesa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.