PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Andreas Maierhofer nowym prezesem T-Mobile Polska

  • Autor: AT
  • 3 kwi 2017 10:29

Adam Sawicki podjął decyzję o odejściu z T-Mobile Polska. Zamiast na stanowisku prezesa zasiądzie Andreas Maierhofer.

Andreas Maierhofer nowym prezesem T-Mobile Polska
Andreas Maierhofer (fot. linkedin.com)
REKLAMA

- Dziękujemy Adamowi Sawickiemu za jego wkład w rozwój T-Mobile Polska w trudnych warunkach rynkowych i życzymy mu powodzenia w dalszych działaniach. Adam odegrał istotną rolę w przygotowaniu i wdrożeniu pierwszej fazy zmian w spółce. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za pasję i zaangażowanie, z jakimi je realizował. Cieszymy się, że Andreas Maierhofer zgodził się zastąpić Adama w tej roli. Jest doświadczonym menedżerem, posiadającym ogromne doświadczenie zarówno w telekomunikacji mobilnej, jak i stacjonarnej oraz posiadającym szeroką wiedzę w obszarze uruchamiania, zarządzania i integracji telekomów w skali międzynarodowej - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Srini Gopalan.

Andreas Maierhofer jest obecnie prezesem Telekom Macedonia. Karierę zawodową rozpoczął w 1987 roku w grupie Telekom Austria, od tego momentu piastował szereg stanowisk menedżerskich w różnych obszarach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Do zarządu T-Mobile Polska dołączy również Włodzimierz Nowak, obejmując stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za sprawy prawne, zarządzanie zgodnością i bezpieczeństwo. Włodzimierz Nowak przez lata związany był z obszarem obronności, z Ministerstwem Obrony Narodowej, Ministerstwem Cyfryzacji oraz pracował w strukturach NATO. Posiada rozległe doświadczenie i kompetencje z obszaru cyberbezpieczeństwa - podała spółka.

Elżbieta Wójcik, dotychczasowa dyrektor ds. rynku prywatnego, odpowiedzialna za komunikację rynkową, strategię marki, obsługę klienta, sprzedaż i zarządzanie kanałami sprzedaży odejdzie ze stanowiska członka zarządu T-Mobile Polska. Frederic Perron obejmie stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za rynek prywatny z początkiem maja.

- Frederic Perron zajmował czołowe stanowiska w biznesie telekomunikacyjnym, między innymi w T-Mobile w Wielkiej Brytanii oraz Vodafone w Wielkiej Brytanii i Czechach. Przed przejściem do T-Mobile Polska był związany z Roger Communications, gdzie przez ostatnie 3 lata zajmował stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za Customer Management & Loyality - informuje firma.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100 proc. powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Andreas Maierhofer nowym prezesem T-Mobile Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Mike 2019-07-20 17:44:13

    Cool story Bro.

  • Jeleń który płaci pensję prezesowi T-mobile. 2019-07-02 13:07:50

    Sieć T-mobile,gra ze mną w gumę!Kantują mnie tak samo, jak przed laty D-1 i D-2. Pobierają opłaty, a nie wywiązują się z umowy!

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA