Alicja Koleśnik nie jest już dyrektorem działu zakupów Biedronki

Alicja Koleśnik przestała pełnić obowiązki dyrektora działu zakupów w Jeronimo Martins Polska i nie jest już pracownikiem firmy - poinformowała Biedronka. Obowiązki Alicji Koleśnik przejęły trzy osoby.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Alicja Koleśnik nie jest już dyrektorem działu zakupów Biedronki

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

21 sie 2015 13:34


Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, Alicja Koleśnik nie jest już dyrektorem działu zakupów W JMP. W związku ze zmianami w strukturze firmy, zarządzanie obszarem zakupów zostało podzielone na trzy osoby: Pedro Coelho, Nuno Begonha i Beatę Jankowiak. Każdej z nich podlega określona grupa kategorii produktów.

Alicja Koleśnik dołączyła do Jeronimo Martins w 1997 roku zajmując stanowisko product line manager w dziale zakupów. Później zajmowała stanowiska menadżerskie w strukturach działu, w tym pełniła funkcję dyrektora branży w latach 2004-2009. W 2009 r. została dyrektorem generalnym firmy Bliska należącej do Grupy Jeronimo Martins. Od 2012 roku kierowała działem zakupów Jeronimo Martins Polska i była członkiem zarządu firmy. W połowie 2014 roku została wykreślona z listy członków zarządu.

Więcej czytaj na dlahandlu.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

krzyszyof 2015-08-25 07:03:47

Brawo! Pół roku po fakcie (odeszła w lutym) mamy świeżutkiego newsa