×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Alena Vlachová i Maria Zielińska dołączają do Cushman & Wakefield

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 22 mar 2017 11:08

Alena Vlachová i Maria Zielińska wzmacniają dział rynku hotelowego na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cushman & Wakefield w Pradze i Warszawie, który oferuje klientom usługi doradcze w zakresie inwestycji hotelowych, budowy i wyceny hoteli oraz znajomość lokalnych rynków. Pracami zespołu kieruje David Nath.

Alena Vlachová i Maria Zielińska dołączają do Cushman & Wakefield
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Alena Vlachová objęła stanowisko analityka w praskim biurze firmy Cushman & Wakefield. Będzie odpowiadać za usługi wyceny i doradcze dotyczące inwestycji w nieruchomości hotelowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

Alena Vlachová wcześniej pełniła funkcję doradcy w zespole cen transferowych w firmie Deloitte i uczestniczyła w projektach wyceny nieruchomości. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze ze specjalizacją z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz wycen przedsiębiorstw i nieruchomości. W wolnym czasie udziela lekcji tenisa, interesuje się literaturą i lubi podróżować.

Alena Vlachová i Maria Zielińska (fot.mat.pras./cushmanwakefield.com.pl)
Alena Vlachová i Maria Zielińska (fot.mat.pras./cushmanwakefield.com.pl)

Maria Zielińska dołączyła do warszawskiego biura firmy jako starszy analityk. Będzie odpowiadać za doradztwo inwestycyjne oraz rozwój działalności.

Maria Zielińska przechodzi do Cushman & Wakefield z firmy Horwath HTL, w której zajmowała stanowisko analityka. Wcześniej zarządzała nieruchomościami w międzynarodowej sieci hotelowej Accor Hotels. Maria ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i międzynarodowe stosunki gospodarcze. Lubi podróże i sport oraz interesuje się międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi.

- Wobec niespotykanego wzrostu aktywności na rynku inwestycji w nieruchomości hotelowe w Europie Środkowo-Wschodniej powiększamy nasz zespół, aby umocnić naszą pozycję w regionie oraz oferować usługi i wiedzę na temat lokalnych rynków coraz większej liczbie inwestorów – mówi David Nath, dyrektor działu rynku hotelowego na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Cushman & Wakefield.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Alena Vlachová i Maria Zielińska dołączają do Cushman & Wakefield

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA