PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Aleksandra Suszczewicz dołączyła do Advisory & Transaction Services

Do zespołu Advisory & Transaction Services na stanowisko Property Negotiator dołączyła Aleksandra Suszczewicz, która wraz z Anną Trębicką, odpowiedzialna będzie za doradztwo najemcom i deweloperom w sektorze biurowym w Łodzi.

Aleksandra Suszczewicz dołączyła do Advisory & Transaction Services
Aleksandra Suszczewicz (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Aleksandra Suszczewicz jest specjalistką w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług dla biznesu, przemysłu i logistyki, jak również deweloperów. Od 2005 roku wspólnie z McKinsey & Company tworzyła Zespół Obsługi Inwestora, którym następnie zarządzała. Od 2013 roku dołączyła do zespołu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zajmowała się koordynacją prowadzonych działań. W CBRE Aleksandra odpowiedzialna będzie za doradztwo transakcyjne najemcom, proces komercjalizacji inwestycji biurowych oraz rozwój biznesowy łódzkiego oddziału firmy. Jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim.

- Od kilku lat pracujemy z firmami i inwestorami obecnymi na rynku łódzkim. Miasta regionalne napotykają wiele wyzwań w kontekście rozwoju sektora biurowego, w przypadku Łodzi takim wyzwaniem jest bliskość stolicy oraz wciąż niska dostępność powierzchni biurowych. Biorąc pod uwagę prowadzone inwestycje, aktywność najemców oraz rozkwit sektora outsourcingowego, spodziewamy się rozwoju tego rynku w Łodzi. Dołączenie Aleksandry do zespołu obsługi najemców i inwestorów jest dla nas kluczowe w kontekście dostarczania klientom korzyści i wsparcia na najwyższym poziomie. Jej doświadczenie cechuje kompleksowe podejście do potrzeb biznesowych naszych partnerów oraz doskonała znajomość rynku - powiedziała Anna Trębicka, Senior Property Negotiator, Advisory & Transaction Services | Office, CBRE.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Aleksandra Suszczewicz dołączyła do Advisory & Transaction Services

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA