PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Aleksandra Agatowska w zarządzie PZU

  • Autor: PAP/AT
  • 24 paź 2019 14:33

Rada nadzorcza PZU powołała do zarządu spółki Aleksandrę Agatowską - poinformował PZU. Agatowska z firmą związana jest od marca 2016 roku.

Aleksandra Agatowska w zarządzie PZU
Aleksandra Agatowska (fot. pzu.pl)
REKLAMA

Agatowska została powołana na członka zarządu PZU na okres wspólnej kadencji obejmującej trzy pełne lata obrotowe 2020-2022.

Spółka poinformowała, że nowa członek zarządu jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku socjologia w zakresie socjologia gospodarcza i badania rynku. Uczestniczyła w programie dla wyższej kadry kierowniczej w zakresie strategii firmy na Columbia Business School. Z Grupą PZU związana od marca 2016 roku. Od 25 marca 2016 r. była członkiem zarządu PZU Życie oraz dyrektorem Grupy w PZU.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak dodano, wcześniej była związana z prywatnym sektorem finansowym. Pracowała w firmach Grupy ING. Współpracowała z zespołem Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych, działającym w ramach Uniwersytetu Jagiellońskiego. W HDI Asekuracja TU SA - obecnie Warta S.A., będącej częścią grupy finansowej Talanx Group, kierowała zespołem marketingu produktowego, tworząc i realizując kampanie wsparcia sprzedaży. Następnie w spółce Sony Europe Limited kierowała zespołem Marketing Intelligence, koordynując prace w 20 krajach Europy. W Philips Lightning Poland kierowała zespołem Marketing and Business Intelligence w 17 krajach regionu.

Grupa PZU to największa firma z branży ubezpieczeniowej w Polsce z ponad 37-proc. udziałem w rynkach ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych oraz z niemal 46-procentowym udziałem w rynku ubezpieczeń na życie.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Aleksandra Agatowska w zarządzie PZU

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA