PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Aleksander Baryś rezygnuje z funkcji członka zarządu firmy Boryszew

Spółka Boryszew informuje, że Aleksander Baryś, członek zarządu i dyrektor finansowy firmy złożył rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 31 sierpnia 2019 roku.

  • Justyna Koc
    jk
  • 29 lip 2019 17:23
Aleksander Baryś rezygnuje z funkcji członka zarządu firmy Boryszew
Aleksander Baryś (Fot. boryszew.com.pl)
REKLAMA

Aleksander Baryś ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie (kierunek: Finanse i Bankowość) uzyskując tytuł magistra ekonomii, studiował także na Uniwersytecie Mannheim (Niemcy). Od 2008 roku posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst), jest członkiem CFA Society Poland.

Rada Nadzorcza spółki Boryszew w poniedziałek (29 lipca), podjęła także decyzję o powołaniu od dnia 1 września 2019 roku Krzysztofa Kołodziejczyka na członka zarządu i dyrektora finansowego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Krzysztof Kołodziejczyk jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Ekonomiki Transportu i Łączności. W latach 1997 – 2012 pracował w spółce Ciech oraz w spółce Uzinele Sodice Govora – Ciech Chemical Group.

W latach 2012 -2016 był zatrudniony w spółce Polimex- Mostostal, natomiast w latach 2016 -2018 był dyrektorem finansowym oraz wiceprezesem w spółce Mostostal Siedlce.

Krzysztof Kołodziejczyk od 2006 roku sprawuje lub sprawował funkcje nadzorcze m.in. w spółkach Radpol, Soda Polska Ciech oraz PRInż-1.

Spółka Boryszew specjalizuje się w produkcji komponentów do samochodów, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej. Ma 38 zakładów produkcyjnych i centrów R&D zlokalizowanych Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Aleksander Baryś rezygnuje z funkcji członka zarządu firmy Boryszew

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA