Agnieszka Zygo dyrektorem zespołu komunikacji w EY Polska

6
Agnieszka Zygo dyrektorem zespołu komunikacji w EY Polska Agnieszka Zygo objęła stanowisko dyrektora zespołu komunikacji w EY Polska. (Fot. EY)
Agnieszka Zygo objęła funkcję dyrektora zespołu brand, marketing & communications w firmie doradczej EY Polska

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Zygo dyrektorem zespołu komunikacji w EY Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

2 mar 2016 14:17


Stanowisko obejmowane przez Agnieszkę Zygo opuszcza Barbara Górska, która przez ostatnie 10 lat kierowała w EY Polska komunikacją oraz konkursem EY Przedsiębiorca Roku, a przez ostatnie 7 także marketingiem firmy.  

Agnieszka Zygo jest managerem w obszarze komunikacji z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w public relations, zarządzaniu marką, komunikacji korporacyjnej, prowadzeniu projektów CSR i sustainability.

W latach 90-tych pracowała w agencjach reklamowych Grey oraz BBDO. W 1998 r. dołączyła do zespołu wprowadzającego na rynek nową markę w bankowości – Bank Millennium, w którym była odpowiedzialna m.in. za działania brandingowe i PR. W banku pracowała do 2008 r. pełniąc wiele funkcji i realizując zadania w obszarze relacji z mediami, zarządzania marką korporacyjną, prowadzenia komunikacji wewnętrznej oraz raportowania corporate sustainability.

W 2008 r. rozpoczęła pracę w bankowości inwestycyjnej w UniCredit CAIB Poland na stanowisku head of identity & communication, gdzie odpowiadała za całość zadań komunikacyjnych spółki, w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego.

Od 2010 r. pracowała w Banku Pekao na stanowisku dyrektora operacyjnego, ostatnio biura corporate sustainability & events. W banku była odpowiedzialna i koordynowała m.in. wydarzenia, komunikację wewnętrzną, wiele zewnętrznych projektów komunikacyjnych banku oraz takich, w których Bank Pekao występował jako partner. Zarządzała projektami sponsorskimi i polityką charytatywną, rozwijała działalność CSR banku. Była członkiem zarządu Fundacji Banku Pekao.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.