Agnieszka Wrońska prezesem Link4

Rada nadzorcza Link4 powołała Agnieszkę Wrońską na stanowisko prezesa. Zastąpiła Tomasza Tarkowskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Wrońska prezesem Link4

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

7 lip 2016 15:06


Przed powołaniem na stanowisko prezesa Agnieszka Wrońska pełniła funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion finansów. Posiada doświadczenie ubezpieczeniowe zdobyte zarówno w finansach jak i technice ubezpieczeniowej. W Link4 jeszcze jako dyrektor techniczny kierowała departamentem odpowiedzialnym między innymi za rozwój i tworzenie produktów, ich wycenę oraz ocenę ryzyka ubezpieczeniowego. Do 2010 roku pełniła funkcję głównego aktuariusza spółki.

Z branżą finansową związana jest od początku kariery. Zaczynała od pracy w firmie konsultingowej Ernst & Young, gdzie przez 4 lata brała udział w projektach doradczych oraz badaniach sprawozdań finansowych ubezpieczycieli majątkowych w Polsce.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku metody ilościowe oraz systemy informacyjne. Posiada licencję aktuarialną oraz jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ACCA. W chwilach wolnych od pracy lubi wędrówki tatrzańskimi szlakami, narciarstwo, nurkowanie w ciepłych morzach oraz rozwijanie talentów kulinarnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.