PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Agnieszka Mencel nową szefową w Linklaters

  • Autor: AT
  • 8 sie 2017 10:09

Do zespołu kancelarii Linklaters dołącza mec. Agnieszka Mencel, która będzie kierowała pracami praktyki prawa telekomunikacji, mediów, nowych technologii i własności intelektualnej.

Agnieszka Mencel nową szefową w Linklaters
Adobe Stock
REKLAMA

Agnieszka Mencel jest adwokatem z ponad 10-letnią praktyką zawodową, specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, kontraktach IT, prawie nowych technologii oraz prawie ochrony danych osobowych. Jej doświadczenie obejmuje doradztwo na rzecz krajowych i zagranicznych podmiotów m.in. z sektora telekomunikacyjnego, bankowego, ubezpieczeniowego, farmaceutycznego i energetycznego.

Mecel ma praktykę w doradztwie transakcyjnym. Doradza w szczególności w kwestiach własności intelektualnej, w tym praw autorskich, praw do wzorów, praw do znaków towarowych, know-how, umów licencyjnych, praw do oprogramowania i kwestii związanych z ochroną danych osobowych. Ma również duże doświadczenie w prawie ochrony konsumentów oraz prawie nowych technologii, przede wszystkim w zakresie opracowywania i negocjowania licznych umów i regulaminów usług dla klientów z branży e-commerce oraz start-up’ów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przed dołączeniem do zespołu kancelarii Linklaters była związana z EY Law, a wcześniej Squire Patton Boggs.

- Jestem przekonany, że wiedza, doświadczenie i kompetencje Agnieszki Mencel, zarówno w kwestiach prawnych, jak i biznesowych, przyczynią się do zapewnienia Państwu kompleksowego wsparcia w zakresie stosowania prawa własności intelektualnej, nowych technologii i danych osobowych. Jednocześnie wierzę, że pozwolą na zbudowanie silnego przywództwa w tej ważnej dla nas praktyce. W szczególności ufam, że unikalne doświadczenie Agnieszki z zakresu wdrażania RODO będzie dla Państwa pomocą w przygotowaniu się do nowych regulacji w dziedzinie danych osobowych – powiedział Artur Kulawski, partner zarządzający w kancelarii Linklaters.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Agnieszka Mencel nową szefową w Linklaters

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA