Agnieszka Łukomska w zarządzie Drozapolu

Rada nadzorcza spółki Drozapol-Profil powołała Agnieszkę Łukomską na członka zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Łukomska w zarządzie Drozapolu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 wrz 2016 13:54


Agnieszka Łukomska posiada wykształcenie wyższe. W 2003r. ukończyła Akademię Techniczno-Rolniczą im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy (aktualnie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy) na kierunku zarządzanie i marketing, uzyskując dyplom inżyniera.

W 2005 roku uzyskała tytuł magistra w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, kierunek finanse i bankowość. W 2010 roku ukończyła podyplomowe studia menedżerskie, a w 2015 roku podyplomowe studia z zarządzania zrojektami - oba kierunki w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, wydział zamiejscowy w Bydgoszczy.

Posiada również certyfikat Prince2 Foundation. Swoją wiedzę podnosiła i aktualizowała na różnych kursach i szkoleniach dla kadry menadżerskiej, w tym ukończyła kurs First Time Manager organizowany przez ICAN Institute i Harvard Business School oraz kurs na dyrektora finansowego organizowany przez Polską Akademię Rachunkowości.

Pracę w Drozapol-Profil rozpoczęła stażem w 2005 roku. Aktualnie pełni w firmie funkcję prokurenta i dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych.

Pełni też funkcję członka zarządu spółki DP Invest oraz wiceprezesa zarządu fundacji Pomoc i Nadzieja. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.