Agnieszka Kozak dołącza do Procontent Communication

Do zespołu Procontent Communication dołączyła Agnieszka Kozak i objęła stanowisko konsultanta. Dołączyła do zespołu zajmującego się projektami z zakresu kampanii społecznych oraz edukacyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Kozak dołącza do Procontent Communication

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 sty 2016 12:28


W agencji Synertime Agnieszka Kozak pracowała w dziale brand PR. Realizowała projekty dla marki Wawel oraz Lubella. Współorganizowała również akcje CSR-owe dla podopiecznych Fundacji Wawel z Rodziną, będącej częścią krakowskiego producenta słodyczy.

Czytaj też: Magdalena Hayder kosultantem Procontent Communication

Kolejnym krokiem w karierze Agnieszki Kozak była praca w agencji Pełka Creatives, gdzie była odpowiedzialna za realizowanie zadań z zakresu brand PR dla luksusowych marek kosmetycznych z branży sprzedaży bezpośredniej, takich jak Artistry by Amway czy Arbonne Poland. Jako członek zespołu w Pełka Creatives, stanowiła także wsparcie w zakresie corporate PR dla działań firmy Amway Polska.

Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba sieci mieści się w Londynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.