Agnieszka Kłos prezesem Provident Polska

Agnieszka Kłos została mianowana na stanowisko prezesa Provident Polska, podała spółka. Stanowisko obejmie 1 stycznia 2018 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Kłos prezesem Provident Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

21 lis 2017 10:28


Agnieszka Kłos posiada doświadczenie menedżerskie w sektorze finansowym. Pracę w Provident Polska rozpoczęła w 2007 roku. Przez 7 lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów. Po objęciu stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu w jej kompetencjach było poszukiwanie możliwości w obszarze przejęć, budowanie partnerstwa i sojuszy strategicznych, rozwijanie kanału brokerskiego oraz realizacja benefitów strategicznych.Od 2016 roku pełniła funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Ernst & Young Audit Sp. z o.o. oraz firmie Greig Middleton zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi.

Na stanowisku prezesa Provident Polska Agnieszka Kłos zastąpi Davida Parkinsona, który obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Regionu Europy Północnej (Polska i Czechy).

Provident Polska jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także - w ramach notowań równoległych - na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład IPF. Firma oferuje pożyczki 2,6 mln klientów w ośmiu krajach europejskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Stop Dyskryminacji Mezczyzn 2018-03-04 03:49:31

Tam gdzie prezes kobieta tam całkowita dysrkryminacja meżczyzn. Dlatego w Provident 80% pracownikow to kobiety.