×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Agnieszka Jankowska awansuje w CBRE

  • km
  • 27 lut 2023 11:58

Jak wynika z badania CBRE „Global Data Center Investor Sentiment Survey”, prawie 95 proc. firm planuje zwiększyć zaangażowanie kapitałowe w sektorze centrów danych. Za rozwój tej części biznesu CBRE odpowiadać będzie Agnieszka Jankowska.

Agnieszka Jankowska awansuje w CBRE
Agnieszka Jankowska dołączyła do CBRE w 2010 roku (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

- Centra danych to część rynku nieruchomości z ogromnym potencjałem wzrostu w Polsce. Pokazują to m.in. nasze globalne badania nastroju inwestorów. Bazując na dużym doświadczeniu w firmie i doskonałej znajomości rynku centrów danych, zdecydowaliśmy się powierzyć rozwój tego segmentu Agnieszce Jankowskiej, która przez ostatnie 1,5 roku współtworzyła  zespół gruntów inwestycyjnych - wyjaśnia Łukasz Kałędkiewicz, senior director, head of advisory & transaction w CBRE.

Agnieszka Jankowska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Rynkiem nieruchomości zajmuje się od 16 lat. W 2010 roku dołączyła do zespołu CBRE obejmując stanowisko w dziale portfolio management, a w 2014 roku została szefową tego zespołu oraz market unit leaderem na region Europy Środkowo-Wschodniej. W CBRE była także odpowiedzialna za doradztwo klientom w procesach sprzedaży i kupna gruntów inwestycyjnych, rozwijając tę usługę. Od lutego zajmuje się rozwojem usług doradczych CBRE w obszarze Data Center, wspierając jednocześnie zespół inwestycyjny w tematach związanych z pozyskiwaniem gruntów pod nowe projekty.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Agnieszka Jankowska awansuje w CBRE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA