Agnieszka Jabłońska-Twaróg nowym partnerem w Clear Communication Group

Od sierpnia do zespołu Clear Communication Group dołączyła Agnieszka Jabłońska-Twaróg. Jako partner zarządzający będzie odpowiedzialna za wsparcie bieżących projektów realizowanych przez Agencję oraz pozyskiwanie nowych klientów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Jabłońska-Twaróg nowym partnerem w Clear Communication Group

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 sie 2015 9:35


Agnieszka Jabłońska-Twaróg przez ostatnie dwa lata odpowiadała za komunikację i relacje z mediami w Ministerstwie Skarbu Państwa jako rzecznik prasowy, a następnie także dyrektor Biura Ministra.

Wcześniej była związana z telewizją Polsat, gdzie prowadziła serwisy informacyjne Polsat News, „Biznes Informacje” oraz program publicystyczny „Kto ma rację” Polsat Biznes. Pracowała również jako dziennikarka w Pulsie Biznesu, a wcześniej w TVN24.

Jest absolwentką dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

W Clear Communication Group będzie m.in. zarządzała projektami, prowadziła szkolenia medialne oraz wspierała klientów w zakresie doradztwa w komunikacji kryzysowej.

Clear Communication Group to działająca od 2010 roku firma doradztwa komunikacyjnego, która specjalizuje się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego, komunikacji związanej z przekształceniami własnościowymi i dużymi zmianami w organizacjach, a także w komunikacji kryzysowej. Do tej pory firma zrealizowała ponad 30 projektów dla największych polskich banków, firm doradczych, kancelarii prawnych i firm technologicznych.

Zespół CCG liczy obecnie 15 osób. Agnieszka Jabłońska-Twaróg będzie trzecim partnerem zarządzającym obok Magdaleny Załubskiej-Król i Marka Gieorgicy, założycieli Agencji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.