Agnieszka Gajzler została Brand Solution Director w Carat Polska

Agnieszka Gajzler dołącza do zespołu zarządzającego Carat. Jako Brand Solution Director będzie odpowiedzialna za rozwój produktu, w szczególności za pełne wykorzystanie synergii na styku mediów, kreacji i technologii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Gajzler została Brand Solution Director w Carat Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 lut 2014 12:30


Gajzler ma 12-letnie doświadczenie w mediach i marketingu. Od 2008 r. była w kadrze zarządzającej kolejno Grupy Naspers (GG, OPEN.FM, MobilneGG), Viacom International Media Network (MTV, Viva, Comedy Central etc) oraz Gremi MediaPresspublica (Rzeczpospolita, Parkiet, Bloomberg).

Odpowiadała m.in. za rebranding OPEN.FM, wprowadzenie na rynek MTV Mobile czy projekt branded content „Pimp my Ride by Coca Cola". Otrzymała również tytuł „ Manager Roku 2011" przyznany przez Media&Marketing Polska. Jest członkiem jury Akademii Webstarfestiwal.

Carat jest największym na świecie niezależnym specjalistą od komunikacji marketingowej i liderem w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o media cyfrowe. Carat oferuje usługi w obszarze badań marketingowych, strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, przygotowywania rozwiązań technologicznych oraz kreatywnych w mediach cyfrowych, badania efektywności komunikacji, jak również analityki marketingowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.