Agnieszka Gajewska nowym partnerem w PwC

• Do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączyła Agnieszka Gajewska.
• Jako lider regionalnego zespołu ds. finansowania projektów inwestycyjnych (capital projects and infrastructure) będzie odpowiadała za doradztwo w tym zakresie dla klientów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Gajewska nowym partnerem w PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 wrz 2016 9:39


Agnieszka Gajewska będzie również partnerem odpowiedzialnym w regionie za relacje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi (m.in. Europejski Bank Inwestycyjny, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Bank Światowy) oraz instytucjami europejskimi.

Gajewska posiada ponad 17-letnie doświadczenie w zakresie finansowania projektów, przede wszystkim związanych z infrastrukturą w sektorach transportowym, miejskim i energetycznym, z wykorzystaniem różnych źródeł finansowania, w tym środków prywatnych, instrumentów finansowych i środków pomocowych.

Agnieszka Gajewska przez 8 lat, do 2007 r., pracowała w PwC w biurach w Londynie i Warszawie. Później była dyrektorem w dziale finansowania infrastruktury w DEPFA Bank, a od 2009 r. prowadziła butik doradczy InfraLinx.

Gajewska jest biegłym rewidentem, członkiem brytyjskiej ACCA. Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.