Agnieszka Fedor dołączyła do Dentons

Do warszawskiej Praktyki Prawa Pracy kancelarii Dentons dołączyła adwokat Agnieszka Fedor, wieloletni partner założyciel WKB Wierciński Kwieciński Baehr.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agnieszka Fedor dołączyła do Dentons

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

7 lip 2015 13:51


- Dołączenie do naszego zespołu Agnieszki Fedor – tak doświadczonego i uznanego prawnika zajmującego się prawem pracy na polskim rynku – to mocny sygnał, że z jednej strony nasi klienci powierzają nam co raz więcej spraw z prawa pracy, a z drugiej, jest to kontynuacja naszej strategii stworzenia solidnej rozpoznawalnej Praktyki Prawa Pracy w ramach Dentons, wiodącej na polskim rynku doradztwa prawnego w zakresie prawa pracy. Agnieszka Fedor wnosi ogromną wartość merytoryczną i biznesową, mam nadzieję, że nasi klienci docenią to - powiedział Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający kancelarii Dentons.

Praktyka Prawa Pracy w Dentons jest kierowana przez Aleksandrę Minkowicz-Flanek, counsela.

Agnieszka Fedor od wielu lat reprezentuje pracodawców i doradza im w skomplikowanych projektach restrukturyzacyjnych, w tym w kwestiach dotyczących przejścia zakładów pracy na nowego pracodawcę, negocjuje układy zbiorowe pracy i pakiety socjalne oraz wspiera pracodawców różnych sektorów w relacjach ze związkami zawodowymi. Ma doświadczenie w negocjowaniu i przygotowywaniu umów oraz planów motywacyjnych dla kadry kierowniczej. Przygotowywała plany restrukturyzacji zatrudnienia i zwolnienia grupowe. Reprezentowała pracodawców w sporach z zakresu prawa pracy, w tym sporach zbiorowych oraz indywidualnych sporach sądowych z pracownikami.

Współpracowała z wieloma inwestorami zagranicznymi w procesie tworzenia nowych zakładów pracy, jak również dostosowywania przejętych zakładów pracy do wymogów korporacyjnych.

Jest członkiem European Employment Lawyers’ Association. Jest członkiem założycielem i pełni funkcję członka zarządu Stowarzyszenia Prawa Pracy. Przed przejściem do kancelarii Dentons Agnieszka kierowała zespołem Prawa Pracy w kancelarii WKB Wierciński Kwieciński Baehr (2004-2015), a wcześniej pracowała w kancelarii Wardyński i Wspólnicy (1996-2003).

Agnieszka Fedor jest corocznie rekomendowana jako ekspert w dziedzinie prawa pracy w Polsce w międzynarodowych rankingach Chambers Europe oraz The Legal 500.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.