Agata Sekuła dyrektorem międzynarodowym w JLL

Agata Sekuła – dyrektor Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych JLL w Europie Środkowo - Wschodniej awansowała ze stanowiska dyrektora regionalnego na dyrektora międzynarodowego (International Director).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agata Sekuła dyrektorem międzynarodowym w JLL

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 lip 2015 6:59


Agata Sekuła jest drugą osobą i pierwszą kobietą w Europie Środkowo – Wschodniej z tytułem International Director, jak również jedną z 45 kobiet na świecie zajmujących tak wysokie stanowisko w JLL.

Agata Sekuła ma ponad 17 lat doświadczenia na rynku inwestycyjnym w segmencie nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Brała udział zarówno w transakcjach, których przedmiotem były pojedyncze obiekty, jak i portfele nieruchomości, transakcjach typu "sale and leaseback", negocjowaniu kredytów, a także w strukturyzacji i pozyskiwaniu kapitałów inwestycyjnych. Jest jednym z najbardziej uznanych ekspertów na rynku nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Zespół inwestycyjny pod jej kierownictwem sfinalizował transakcje o wartości ponad 7 mld euro.

- W tym roku tytuł Dyrektora Międzynarodowego otrzymało osiem osób w regionie EMEA. Jedną z nich jest Agata Sekuła i trudno wyobrazić sobie bardziej zasłużony awans. To właśnie Agata zbudowała od podstaw zespół inwestycyjny nieruchomości handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej i uczestniczyła w największych transakcjach kupna/sprzedaży obiektów handlowych w historii naszego rynku - komentuje Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL, dyrektor Działu Rynków Kapitałowych JLL w Polsce.

W trakcie swojej kariery Agata Sekuła doradzała w umowach kupna/sprzedaży centrów handlowych w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech, takich jak m.in. Silesia City Center w Katowicach, Manufaktura w Łodzi, Olimpia w Brnie, Magnolia i Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Promenada w Warszawie, Palac Flora w Pradze, Promenada Mall w Bukareszcie, Focus Mall w Bydgoszczy, Focus Park w Rybniku oraz wielu innych. Agata reprezentowała wiodących inwestorów handlowych w tej części świata. Z JLL związana jest od 1998 r.

Agata Sekuła jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.