Agata Janowska Senior Portfolio Managerem w Savills

Agata Janowska dołączyła do Savills jako Senior Portfolio Manager w Zespole Kompleksowych Usług dla Nieruchomości.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agata Janowska Senior Portfolio Managerem w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

13 lip 2016 10:14


Agata jest wykwalifikowanym zarządcą z 14-letnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. W tym czasie pracowała dla 10 obiektów biurowych zlokalizowanych w Warszawie i Krakowie. Agata nadzoruje, doradza i wspiera menedżerów technicznych i zarządców nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu Savills, zarządzała Warsaw Financial Center – biurowcem położonym w samym sercu biznesowej części stolicy. Posiada także kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu usług dla budynku, takich jak zarządzanie finansami, obsługa techniczna, administracja, zapewnienie bezpieczeństwa czy utrzymanie czystości nieruchomości.

- Agata to wartościowy i doświadczony pracownik. Jej wiedza i doświadczenie będą dla nas istotnym wsparciem w okresie intensywnego rozwoju działu i poszerzania zakresu świadczonych usług - mówi Michał Muc, Dyrektor Działu Kompleksowych usług dla Nieruchomości Savills.

Agata jest absolwentką Politechniki Warszawskiej, dyplomowaną księgową oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Dodatkowo posiada uprawnienia elektryczne SEP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.