PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Adriana Mierzwa-Bronikowska i Agnieszka Chylińska w składzie zespołu DLA Piper

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 28 sie 2019 15:45

Od sierpnia br. do warszawskiego biura kancelarii DLA Piper dołączyły Adriana Mierzwa-Bronikowska i Agnieszka Chylińska.

Adriana Mierzwa-Bronikowska i Agnieszka Chylińska w składzie zespołu DLA Piper
Adriana Mierzwa-Bronikowska (fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Jak akcentują informujący o tej zmianie w DLA Piper obie panie posiadają bogate doświadczenie w obsłudze złożonych projektów infrastrukturalnych z sektora transportu, opieki zdrowotnej, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, energetyki a także wodno-kanalizacyjnego.

Adriana Mierzwa-Bronikowska w DLA Piper objęła stanowisko counsel, head of projects / PPP i wspierać będzie klientów kancelarii przy strukturyzowaniu i przygotowaniu projektów infrastrukturalnych, w postępowaniach mających na celu zawarcie umów, na etapie pozyskiwania finansowania jak również w okresie eksploatacja/utrzymania.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mierzwa-Bronikowska posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej złożonych projektów infrastrukturalnych, w tym realizowanych w formule PPP. Doradza zarówno podmiotom publicznym, partnerom prywatnym, jak również instytucjom finansującym. Zaangażowana była w większość dużych projektów PPP/infrastrukturalnych w Polsce, projekty PPP - budowy i eksploatacji dwóch odcinków autostrad, projekt przebudowy i utrzymania dróg regionalnych, projekt budowy i utrzymania domów studenckich w Krakowie, projekt zarządzania Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, czy projekty budowy i utrzymania spalarni w Olsztynie oraz w Gdańsku.

Od 2006 roku Mierzwa-Bronikowska bierze aktywny udział w rozwoju rynku PPP/infrastruktury w Polsce, poprzez swoje uczestnictwo w procesie legislacyjnym, udział w licznych konferencjach oraz jako autor wielu publikacji. Jest współautorką pierwszych rządowych Wytycznych PPP w Polsce dotyczących przygotowania projektów PPP oraz postępowania na wybór Partnera Prywatnego.

Agnieszka Chylińska (fot. materiały prasowe)
Agnieszka Chylińska (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Chylińska (senior associate) posiada ponad 10 letnie doświadczenie w złożonych projektach infrastrukturalnych, w tym realizowanych w szeroko rozumianej formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Doradza zarówno podmiotom publicznym jak prywatnym przy projektach związanych z elektronicznym poborem opłat, energetyką, e-płatnościami, transportem, budynkami użyteczności publicznej (np. urzędy, sądy, szkoły, akademiki) oraz budownictwem społecznym (np. mieszkania komunalne).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Adriana Mierzwa-Bronikowska i Agnieszka Chylińska w składzie zespołu DLA Piper

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA