PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Adrian Weremiuk prezesem XSystem. Jest nowy zarząd

  • Autor: AT
  • 7 lip 2017 8:43

Rada Nadzorcza XSystem powołała nowy zarząd na kolejną kadencję. Prezesem został Adrian Weremiuk.

Adrian Weremiuk prezesem XSystem. Jest nowy zarząd
Adrian Weremiuk (fot.xsystem.pl)
REKLAMA

Rada Nadzorcza XSystem powołała nowy skład zarządu na 5-letnią kadencję, która potrwa do końca czerwca 2022 r. W jego skład weszli: dotychczasowy prezes - Adrian Weremiuk oraz nowy członek zarządu - Bartosz Choiński.

Prezesem pozostał dotychczasowy prezes - Adrian Weremiuk, będący głównym akcjonariuszem spółki oraz inicjatorem i architektem jej rozwoju w kierunku branży konsultingowo-informatycznej. Jest on odpowiedzialny za całokształt działalności Emitenta.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowym członkiem zarządu został Bartosz Choiński, który jest związany ze spółką od 2015 r. Bartosz Choiński odpowiada za wszystkie działania związane z rozwojem oprogramowania Accelo, prowadzenie projektów wdrożeniowych, a także wspieranie działań handlowych. Jest on również odpowiedzialny za monitorowanie procesów wsparcia dla już wdrożonych rozwiązań oraz utrzymywanie kontaktu z klientami w ramach realizowanych działań.

Nowy członek zarządu XSystem posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze realizowania systemów obiegu dokumentów dla czołowych polskich przedsiębiorstw. Rozszerzenie składu zarządu Spółki powinno przyczynić się do efektywnego wykorzystania posiadanych przez nią kompetencji oraz potencjału jej rozwoju.

- Przez ostatnie 2 lata współpracy Bartosz Choiński pokazał w naszej firmie duże kompetencje merytoryczne w obszarze produktu, jakim się zajmujemy, jak i wysokie kompetencje zarządcze. Ze względu na wysoką ocenę jego pracy w obu wymienionych obszarach, podjęta została decyzja o rozszerzeniu składu zarządu o jego osobę. Wspólnie chcemy w efektywny sposób budować sprzedaż naszego sztandarowego produktu i rozwijać go zgodnie z trendami rynkowymi, które cały czas obserwujemy - komentuje Adrian Weremiuk, prezes XSystem.

- Rok 2016 oraz początek 2017 był bardzo pracowity, a rozwiązania, które udało nam się wypracować, pozwolą na większą niż do tej pory, i szybszą, ekspansję rynkową. Ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia, odpowiadam z jednej strony za rozwój systemu, z drugiej zaś bardzo aktywnie wspieram działania handlowe firmy w obszarze sprzedaży Accelo - dodaje Bartosz Choiński, członek XSystem.

W czerwcu 2017 r. w akcjonariacie spółki ujawnił się nowy inwestor - ABS Investment, który przekroczył próg 5 proc. w ogólnej liczbie głosów na WZA. Jest to spółka notowana na rynku NewConnect, zajmującą się inwestycjami kapitałowymi oraz doradztwem finansowym.

Inwestycja w XSystem jest związana z bardzo dobrą oceną perspektyw rozwoju tego podmiotu, a także branży, w której prowadzi działalność. Zarząd obu spółek chcą zacieśniać współpracę pomiędzy nimi i oczekują, że przyniesie ona wymierne korzyści, a także przełoży się dalszy wzrost wartości emitenta.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Adrian Weremiuk prezesem XSystem. Jest nowy zarząd

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA