Adrian Biesaga kierownikiem projektu w P3

P3 Logistic Parks mianował Adriana Biesagę na stanowisko kierownika projektu, w ramach rozwijającego się zespołu firmy na terenie Polski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adrian Biesaga kierownikiem projektu w P3

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 lip 2015 13:47


- Adrian wnosi kolejną warstwę wiedzy specjalistycznej do naszego zespołu, m.in. w zakresie budowy zrównoważonej. Umożliwi nam realizowanie najlepszych indywidualnych projektów dla klientów, którym możemy dostarczyć obiekt w czterech strategicznych lokalizacjach, w których znajdują się nasze parki - powiedział Andrzej Wroński, dyrektor krajowy P3 na Polskę.

Biesaga, 35 lat, przeszedł do P3 z firmy Karmar, polskiej spółki stowarzyszonej grupy Bouygues Construction, w której pracował przez cztery lata na różnych stanowiskach technicznych, ostatnio w charakterze specjalisty ds. metod planowania i konstrukcji.

Po ukończeniu studiów na Politechnice Warszawskiej w 2005 roku i uzyskaniu dyplomu na kierunku inżynierii lądowej przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i podjął pracę w firmie budowlanej BAM Nuttall. Uczestniczył w różnych projektach oraz w pracach działu planowania i projektowania.

W ciągu pięciu lat spędzonych w Wielkiej Brytanii, Biesaga uzyskał status Incorporated Member of the Institution of Civil Engineer, a obecnie występuje w charakterze przedstawiciela tej instytucji w Polsce, do której powrócił w 2011 roku. Jest również wykwalifikowanym asesorem certyfikacji środowiskowej Breeam dla nowych budynków i posiada polskie uprawnienia do budowania budynków i dróg szybkiego ruchu.

P3 jest w Polsce właścicielem czterech parków logistycznych z możliwością rozbudowy o prawie 800 000 mkw. dodatkowej powierzchni na zasadzie budowy obiektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.