Adam Pawłowicz i Piotr Gajek w zarządzie Work Service

Adam Pawłowicz i Piotr Gajek zostali powołani w środę (13 kwietnia) przez radę nadzorczą Work Service na nowych członków zarządu. Zastąpią oni na stanowiskach Dariusza Rochmana i Huberta Rozpędka, którzy rozstają się z firmą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Pawłowicz i Piotr Gajek w zarządzie Work Service

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 kwi 2016 10:04


Nowo powołani członkowie zarządu Work Service to menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Adam Pawłowicz posiada bogate doświadczenie menedżerskie, zarządcze i transakcyjne w wielu sektorach gospodarki. W latach 2009-2014 był prezesem Konsalnet Holding. Zasiadał także na stanowisku prezesa spółki Ruch i był dyrektorem ds. rozwoju i marketingu w polskim biurze White & Case.

Piastował także funkcję prezesa Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych. Jest członkiem rady nadzorczej Work Service International i przewodniczącym rady nadzorczej Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. W Work Service przejmie pełną odpowiedzialność za polski rynek pracy tymczasowej. Połączy dawne funkcje sprzedaży i operacji Work Service. W ramach odpowiedzialności za obszar rekrutacji i doradztwa HR będzie nadzorował spółki z grupy: Antal International i Work Service Professionals. Adam Pawłowicz jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiów MBA na University of Calgary oraz IESE Business School w Barcelonie.

Piotr Gajek po wielu latach pracy w konsultingu, kierował strategią oraz programami transformacji biznesowej w Orange. W latach 2009-2013 był dyrektorem wykonawczym Orange Polska ds. strategii relacji z klientami oraz ds. transformacji grupy Orange Polska. Wcześniej, w latach 1992-2002 pracował w firmie Arthur Andersen, a w latach 2002-2009 był partnerem w EY Business Advisory. W Work Service przejmie obowiązki Huberta Rozpędka, a jego dodatkowym celem będzie dbanie o maksymalną efektywność inwestycyjną i kosztową grupy. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału inżynierii lądowej. Ukończył programy zarządzania w Kellog School of Management w USA oraz w IMD w Szwajcarii.

Jak podkreśla Maciej Witucki, prezes Work Service, odchodzący z zarządu Dariusz Rochman i Hubert Rozpędek, mają olbrzymi wkład w rozwój grupy Work Service. - Obaj aktywnie budowali naszą pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych, za co chciałbym im serdecznie podziękować - mówi Witucki.

Czytajcie też naszą rozmowę z prezesem Work Service: Maciej Witucki o strategii Work Service i gigantycznym ssaniu na rynku pracy: Ludzi trzeba szukać w promieniu 150 km

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.