PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Adam Mamok prezesem grupy Essilor w Polsce i Krajach Bałtyckich

  • Autor: AT
  • 29 lis 2019 13:33

Mirosław Nowak obejmuje zarządzanie nowym projektem w Essilor USA. Na stanowisku prezesa grupy Essilor w Polsce i Krajach Bałtyckich zastąpi go Adam Mamok.

Adam Mamok prezesem grupy Essilor w Polsce i Krajach Bałtyckich
Adobe Stock
REKLAMA

Mirosław Nowak po 6 latach zarządzania Grupą Essilor w Polsce i Krajach Bałtyckich i budowania firmy zdecydował się na nowe wyzwanie zawodowe na największym rynku grupy Essilor USA.
Nowak jest związany z Grupą Essilor od 19 lat. W 2000 roku rozpoczął budowę recepturowych w Warszawie, którym następnie zarządzał przez 9 lat. Od 2009 roku zarządzał firmą JZO, a następnie w roku 2014 objął stanowisko Country Managera na Polskę i Kraje Bałtyckie.

- Bardzo dziękuję wszystkim klientom i partnerom biznesowym, z którymi miałem przyjemność i zaszczyt współpracować. Zarządzanie zespołem Grupy Essilor to było dla mnie wspaniałe wyzwanie. Dziękuję całemu zespołowi Grupy Essilor za wspólną pracę i za zaangażowanie, które pozwoliło osiągnąć nam spektakularny sukces. Gratuluję Adamowi Mamokowi nominacji, życzę mu powodzenia i wielu sukcesów - powiedział Nowak.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Adam Mamok swoje obowiązki obejmie 2 grudnia. Będzie nadzorował rynek polski oraz kraje bałtyckie.

Nowy prezes od 9 lat jest związany z Grupą Essilor. Ostatnio był dyrektorem zarządzającym Essilor Polonia - jednej ze spółek wchodzących w skład Grupy. Wcześniej jako dyrektor sprzedaży tej firmy odpowiadał za jej struktury sprzedażowe. Pod jego kierownictwem spółka poszerzyła kanały dotarcia do klientów oraz odnotowała rekordowe wzrosty.

Do zadań Adama Mamoka na nowym stanowisku będzie należało dalsze wzmacnianie pozycji Grupy Essilor oraz kontynuowanie jej wzrostu. W realizacji obowiązków będzie go wspierał zespół lokalnych liderów.

- Bardzo dziękuję za okazane zaufanie. Obejmuję kierownictwo Grupy Essilor w Polsce i krajach bałtyckich w okresie jej intensywnego rozwoju. To dobry prognostyk na przyszłość, ale również duże wyzwanie - mówi Adam Mamok.

Adam Mamok posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu, zarówno w sektorze MSP jak i w dużych organizacjach. Ukończył studia doktoranckie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest także absolwentem Studiów Podyplomowych na kierunku psychologia Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania GWSH w Katowicach.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Adam Mamok prezesem grupy Essilor w Polsce i Krajach Bałtyckich

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA