PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Adam Krużyński nowym prezesem i dyrektorem w Fibaro

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 8 lis 2019 10:40

W celu integracji Fibaro i Nice Polska w ramach Grupy Nice na stanowisko prezesa Fibaro powołany został Adam Krużyński, zastępując, Macieja Fiedlera.

Adam Krużyński nowym prezesem i dyrektorem w Fibaro
Adobe Stock
REKLAMA

Krużyński objął także funkcję dyrektora handlowego Fibaro i powraca do Nice Polska jako dyrektor zarządzający. stanowisko dyrektora generalnego Nice Polska będzie piastował Marcin Skrobisz.

Powierzenie dwóch kluczowych stanowisk jednej osobie jest wyrazem zaufania i docenienia dotychczasowego wkładu Polaka w rozwój obu firm. Adam Krużyński od blisko 20 lat jest związany z Grupą Nice, która w ubiegłym roku przejęła 100 procent udziałów Fibaro. Polska jest jednym z trzech kluczowych rynków dla Grupy Nice. To Polacy stanowią najliczniejszą grupę wśród wszystkich zatrudnionych w międzynarodowych strukturach. Od blisko 20 lat polski oddział Nice należy do najlepszych w Grupie, zarówno pod względem dynamiki rozwoju jak i zaplecza wysoko wykwalifikowanych pracowników. A. Krużyński, jako chief sales officer Grupy Nice, od marca 2018 nadzorował sprzedaż realizowaną przez Grupę na ponad 100 rynkach oraz w 24 oddziałach zlokalizowanych na całym świecie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Powołanie na stanowisko prezesa Fibaro i dyrektora zarządzającego Nice Polska to dla mnie wielki zaszczyt oraz duża odpowiedzialność. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzają mnie władze obu spółek - mówi Krużyński.

Zmiany w strukturach zarządczych obu spółek mają w większym stopniu zintegrować ich funkcjonowanie w ramach Grupy Nice aby zapewnić obu firmom skalowalną platformę wzrostu.

Głównym celem będzie wypracowywanie nowych rozwiązań strategicznych i operacyjnych dla obu spółek, a tym samym zwiększanie ich siły rynkowej. Dotyczy to również obszaru R&D, co umożliwi zbudowanie unikalnego na skalę światową, centrum wiedzy technologicznej. Ponad 60 inżynierów z Polski będzie aktywnie współpracować z Group Development Centers we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych.

Marcin Skrobisz, który przez ostatni rok zarządzał firmą Nice Polska, pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego, pozostaje w firmie. Jako dyrektor generalny skoncentruje się na obszarach sprzedaży i marketingu spółki. Będzie także tworzył koncepcję działu „customer care”, w którym Nice Polska pokłada olbrzymie nadzieje w kontekście rozwoju biznesu w Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Adam Krużyński nowym prezesem i dyrektorem w Fibaro

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA