PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Adam Eberhardt wiceprezesem WEI

  • jk
  • 6 wrz 2022 11:15

Adam Eberhardt został powołany na stanowisko wiceprezesa Warsaw Enterprise Institute. Będzie także rektorem uczelni, nad której powstaniem pracuje WEI.

Adam Eberhardt wiceprezesem WEI
Adam Eberhardt jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Adam Eberhardt urodził się w 1975 r., jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, doktorem nauk politycznych, ekspertem w zakresie problematyki międzynarodowej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich. Pracował również m.in. jako szef badań i analiz w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych oraz jako stały korespondent Polskiej Agencji Prasowej w Moskwie.

Wykładał w Akademii Dyplomatycznej dla słuchaczy aplikacji dyplomatyczno-konsularnej MSZ, w Collegium Civitas, w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego oraz gościnnie na uniwersytetach i w think tankach europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej odznaczony w 2015 r. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - Polonia Restituta.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Think tank Warsaw Enterprise Institute koncentruje się na czterech obszarach kluczowych dla otoczenia biznesowego i poprawy dobrobytu Polski: państwa i prawa, bezpieczeństwa, gospodarki, demografii. Fundacja w ostatnim czasie bardzo działa w obszarze bezpieczeństwa międzynarodowego. W najbliższym czasie będzie bardziej koncentrować się na kwestiach związanych z edukacją w tym zakresie. Wynika to z trudnej i zmieniającej się sytuacji geopolitycznej w naszym regionie i na świecie. Ta zmiana z pewnością wpisuje się w realizację tego celu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Adam Eberhardt wiceprezesem WEI

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA