Adam Dyszyński nowym dyrektorem zarządzającym w Atlanta AM

Spółka Atlanta AM, dystrybutor makaronów i innych produktów śródziemnomorskich, ma nowego dyrektora zarządzającego - Adama Dyszyńskiego, byłego prezesa Heinz w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Dyszyński nowym dyrektorem zarządzającym w Atlanta AM

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

17 cze 2014 9:11


Atlanta AM jest wyłącznym importerem i dystrybutorem takich marek, jak Melissa, Primo Gusto, czy Tomatera.

Atlanta AM jest firmą należącą do greckiej grupy Melissa Kikizas, jednego z czołowych producentów makaronów w Europie. Zarząd Melissa Kikizas, dostrzegając potencjał polskiego rynku, a także mając na uwadze dynamiczny rozwój firmy w kolejnych segmentach, szczególnie wysokogatunkowej oliwy z oliwek oraz oliwek, postanowił powierzyć stery Atlanta AM doświadczonemu menedżerowi - Adamowi Dyszyńskiemu.

- Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z panem Adamem Dyszyńskim. To ceniony fachowiec z ogromną praktyką - uczestniczył w rozwoju nowoczesnego handlu w Polsce, posiada 18 letnie doświadczenie zdobyte w czołowej korporacji międzynarodowej z branży spożywczej. Liczymy, że korzystając z know - how i zaplecza biznesowego Kikizas wprowadzi spółkę Atlanta na wyższy poziom. Polska jest jednym z naszych priorytetowych i dobrze rokujących rynków - podsumowuje Alexandros Kikizas, prezes zarządu Melissa Kikizas.

- Gwarantowanie jakości w każdym wymiarze działalności firmy to dla mnie podstawowe wyzwanie związane z rozwojem firmy Atlanta - mówi Adam Dyszyński.

Atlanta AM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce artykułów spożywczych grupy Melissa - Kikizas S.A. - makaronów marki Melissa i Primo Gusto, produktów pomidorowych Tomatera oraz szerokiej gamy oliwy z oliwek i oliwek marki Melissa. Spółka jest kontrolowana przez Melissa - Kikizas Foodstuff Company, która z obrotami rzędu 70 mln euro i przeszło 240 pracownikami należy do wiodących firm branży spożywczej w Grecji. Kikizas jest firmą rodzinną, obecnie zarządzaną przez trzecie pokolenie właścicieli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.