Adam Buczel nowym doradcą Związku Firm Doradztwa Finansowego

Od maja funkcję doradcy Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) pełni Adam Buczel, radca prawny, dyrektor departamentu prawnego Home Broker.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Buczel nowym doradcą Związku Firm Doradztwa Finansowego

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

5 maj 2015 13:28


Zastąpi tym samym Aleksandrę Łukasiewicz, która obowiązki te wykonywała od lipca 2014 r.

Adam Buczel będzie kontynuował działania poprzedniczki. Zajmie się koordynacją współpracy z organami rządowymi i instytucjami związanymi z branżą finansów i bankowości. Ekspert posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa finansowego. Z wykształcenia prawnik, ukończył studia na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę rozpoczął w firmie redNet Property Group. Pracował dla takich spółek jak Noble Bank czy HB Finance. Od 2008 r. związany z Home Broker, gdzie koordynuje prace departamentu prawnego i departamentu reklamacji. Sprawuje nadzór nad kluczowymi projektami spółki, a także wspiera sieć sprzedaży.

Związek Firm Doradztwa Finansowego powstał w 2008 r. i od tego czasu intensyfikuje działania zmierzające do budowania coraz wyższych standardów doradztwa finansowego w Polsce. Jednym z jego najważniejszych celów jest sukcesywne wdrażanie zasad dobrych praktyk w zakresie doradztwa. Za pośrednictwem firm członkowskich ZFDF sprzedawane jest aż 40% wartości kredytów hipotecznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.