×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Ada Walentek dyrektorem generalnym Ceetrus Polska

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 5 mar 2020 11:41

Ada Walentek została powołana na stanowisko dyrektor generalnej spółki Ceetrus Polska. Tym samym będzie odpowiadać za kształtowanie strategii spółki, zarządzanie jej działalnością oraz rozwój na polskim rynku.

Ada Walentek dyrektorem generalnym Ceetrus Polska
Ada Walentek (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Ada Walentek awansowała w globalnych strukturach firmy Ceetrus i obecnie pełni funkcję dyrektor generalnej Ceetrus Polska. Z firmą jest związana od 2015 roku. Do lutego 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektor operacyjnej Ceetrus na Polskę. Wcześniej pełniła funkcję dyrektor komercjalizacji Ceetrus Polska.

- Nowe stanowisko to dla mnie ważne wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że wyniki, jakie osiągnęliśmy razem z zespołem Ceetrus Polska zostały docenione. Jestem przekonana, że w najbliższych miesiącach rozwiniemy nasze kompetencje na rynku nieruchomości i rozpoczniemy pracę nad nowymi, innowacyjnymi projektami - mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Ada Walentek zdobywała doświadczenie na polskim rynku nieruchomości w takich firmach jak Plaza Centers Management, Neinver oraz Klepierre, gdzie przez ponad 5 lat była dyrektorem komercjalizacji.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Ceetrus Polska działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ada Walentek dyrektorem generalnym Ceetrus Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA