PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Keystone znalazło odpowiedź na pytanie, jak zarządzać zespołem

W czasie, kiedy coraz głośniej mówi się o konieczności poprawy efektywności pracy, jej komfortu czy procesów rekrutacyjnych, katowicka firma doradcza Keystone Consulting wprowadziła na polski rynek nowatorskie narzędzie. Ma ono te procesy usprawnić i przyspieszyć. Oficjalną premierę ma w tym tygodniu. My już sprawdziliśmy, jak działa.

Keystone znalazło odpowiedź na pytanie, jak zarządzać zespołem
(fot. shutterstock.com)
REKLAMA
 • Keystone Consulting to jedyny przedstawiciel w Polsce belgijskiej firmy Thalento, która opracowała dostępną w chmurze specjalistyczną platformę z zestawem inteligentnych narzędzi analizy i oceny, wspomagających procesy zarządzania pracownikami.
 • Po kilku miesiącach intensywnej pracy katowicka firma dostosowała to narzędzie do polskich realiów. Właśnie oficjalnie wchodzi z nim na rynek.
 • Do tej pory swoje mocne strony za pomocą Thalento poznają pracodawcy i pracownicy w ponad 50 krajach świata, w 26 językach.
 • - Platforma Thalento to szereg różnego rodzaju innowacyjnych testów i kwestionariuszy, które wspomagają zarówno zarządzanie pracownikami, jak i samym sobą - wyjaśnia Ben Greeven, CEO Thalento.

W dobie rekordowo niskiego bezrobocia oraz pogłębiających się deficytów kadrowych firmy coraz głośniej mówią o konieczności podniesienia efektywności i jakości pracy. A jest co poprawiać. Przeprowadzone w 2017 roku przez AON Hewitt badanie pokazało, że zaangażowanie Polaków w pracę jest coraz mniejsze. W 2017 roku tylko 48 proc. polskich pracowników angażowało się w swoje obowiązki (europejska średnia to 62 proc.) wobec 51 proc. rok wcześniej. Rozwiązywanie tego problemu należy rozpocząć od poznania przyczyny. I właśnie tutaj wkraczają rozwiązania Thalento.

Mocne strony

Platforma skierowana jest do przedstawicieli każdego szczebla rynku pracy. Mogą z nich skorzystać zarówno studenci, kandydaci do pracy, pracownicy, menedżerowie czy właściciele firm.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grafika: Keystone Consulting
Grafika: Keystone Consulting
- e-Assessmenty i inteligentne narzędzia analizy pozwalają odpowiedzieć na pytanie, jaką osobą jesteśmy w życiu zawodowym: co nas motywuje do pracy, jakie mamy talenty i mocne strony, jaki styl zarządzania preferujemy, w którym kierunku powinniśmy rozwijać karierę - wyjaśnia Iwona Suchomska, prezes Keystone Consulting. - Rozwiązania Thalento zapewniają sporą porcję informacji zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy, który mając wiedzę o tym, jakie mocne strony ma jego zespół, może wykorzystać je w optymalny sposób. A dziś dokładnie o to chodzi w rozwoju przedsiębiorstw - dodaje.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Keystone znalazło odpowiedź na pytanie, jak zarządzać zespołem

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Josu 2018-10-22 09:44:48

  Trochę w odpowiedzi na komentarz @Zeghar powyżej, wiem, że w kwestionariuszach Thalento nie ma dopasowywania się do słusznych odpowiedzi — samemu decyduje się, jakie zagadnienia są dla nas ważne, a jakie mniej ważne, i przypasowuje się im odpowiednie wartości zgodnie z własną oceną. Przetestowałam to ostatnio. W ogóle, jak chodzi o osobowość — chyba nie ma słusznych odpowiedzi? Są tylko te prawdziwe dla Ciebie.

 • Zeghar 2018-10-15 17:43:36

  A można zgłaszać błędy i ograniczenia tych kwestionariuszy? Bo jako osoba lubiąca wypełniać ankiety wiem, że właściwie normą jest w nich brak możliwości wypowiedzenia swojego zdania. Niczym klucz z testów naszych milusińskich - musisz dopasować się do jedynie słusznych odpowiedzi. A że chcesz odpowiedzieć inaczej - sorry, nikogo to nie interesuje.

REKLAMA
 • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA