PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Zarządzanie po koronawirusie już nie będzie takie samo. Zapraszamy na ciekawy cykl debat

Redakcja PulsHR.pl zaprasza na cykl debat poświęconych zarządzaniu biznesem po koronawirusie, organizowany w ramach EEC Online.

Zarządzanie po koronawirusie już nie będzie takie samo. Zapraszamy na ciekawy cykl debat
Od 18 do 20 maja, w terminie, kiedy miał dojść do skutku Europejski Kongres Gospodarczy, odbędzie się jego wirtualna odsłona - EEC Online. (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • W środę (20 maja 2020 r.) w godz. 10.45-11.45 odbędzie się cykl debat 1x1 "Zarządzanie – biznes po wirusie".
  • Będziemy dyskutować m.in. o tym, jak koronawirus zmienił biznes i przedsiębiorców. Podamy przykłady zmian, jakie zaszły w firmach, a także omówimy ich konsekwencje dla managementu i załogi.
  • Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem. Zarejestruj się już dziś.

Od 18 do 20 maja, w terminie, kiedy miał dojść do skutku Europejski Kongres Gospodarczy, odbędzie się jego wirtualna odsłona - EEC Online. To innowacyjne wydarzenie w 100 procentach będzie zorganizowane zdalnie i dostępne w sieci.

Trzy dni będą wypełnione transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która - znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji - szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

Jeden z głównych bloków tematycznych poświęcony będzie zarządzaniu. W środę (20 maja, g. 10.45-11.45) podczas cyklu rozmów 1x1 wspólnie z ekspertami zastanowimy się, jakie będą firmy przyszłości. Razem z Jackiem Santorskim, psychologiem biznesu, twórcą Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, Markiem Staszkiem, prezesem DB Cargo Polska, Krzysztofem Trojanowskim, członkiem zarządu, dyrektorem zarządzającym supermarketami Stokrotka oraz Dawidem Zielińskim, prezesem Columbus Energy, będziemy dyskutować o tym, jak koronawirus zmienił biznes i przedsiębiorców.

Podamy przykłady zmian, jakie zaszły w firmach, a także omówimy ich konsekwencje dla managementu i załogi. Nasi rozmówcy opowiedzą o tym, co ich najbardziej zaskoczyło i jakie najtrudniejsze decyzje podjęli. Zastanowimy się również nad zmianami w modelach zarządzania i nową rolą liderów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zarządzanie po koronawirusie już nie będzie takie samo. Zapraszamy na ciekawy cykl debat

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA