PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zapraszamy na Wschodni Kongres Gospodarczy

Dyskusja o przyszłości Polski Wschodniej w kontekście geopolitycznej, gospodarczej i społecznej specyfiki tego regionu będzie kołem napędowym VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego pod patronatem PulsHR.pl. Pod hasłem "Tu spotyka się Zachód ze Wschodem" w dniach 25-26 września 2019 roku w Białymstoku dyskutować będą przedstawiciele polityki, biznesu, samorządu i nauki.

Zapraszamy na Wschodni Kongres Gospodarczy
VI Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 25-26 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku (fot. PTWP)
REKLAMA
  • Wschodni Kongres Gospodarczy jest najważniejszym forum otwartej i wieloaspektowej dyskusji o perspektywach rozwoju Polski Wschodniej.
  • Tegoroczny kongres podkreśli wagę 15-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz Konstytucji dla biznesu.
  • W Białymstoku poznamy także laureatów konkursów Top Inwestycje Komunalne Polski, Top Pracodawca Polski Wschodniej, Liderzy Przyszłości i Top Start Start-up Polski Wschodniej.
  • Rada Programowa WKG odbędzie się 4 lipca. Tego samego dnia odbędzie się także konferencja prasowa w Białymstoku.

Wschodni Kongres Gospodarczy na trwałe wpisał się w kalendarz najważniejszych gospodarczych imprez w Polsce. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia będzie: Tu spotyka się Zachód ze Wschodem.

- W ciągu ostatnich lat Wschodni Kongres Gospodarczy stał się największą i najważniejszą debatą o tym wszystkim, co jest ważne dla Polski Wschodniej, ale także o relacjach gospodarczych między Unią Europejską, Polską a naszymi wschodnimi sąsiadami. Poprzednie edycje pokazały, że takie spotkania mają sens, i że wciąż jest potrzeba takiej dyskusji – podkreśla Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

WKG to liczne panele i debaty dyskusyjne (fot. PTWP)
WKG to liczne panele i debaty dyskusyjne (fot. PTWP)

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

A debat i paneli dyskusyjnych zaplanowano w tym roku blisko 20.

Sesja inauguracyjna zostanie poświęcona 15-leciu Polski w Unii Europejskiej. Będzie to doskonała okazja nie tylko do podsumowań i wymiany doświadczeń, ale też do wskazania najważniejszych wyzwań, jakie w kolejnej perspektywie będą stać przed naszym krajem, regionami i beneficjentami unijnych funduszy.

Pierwszego dnia zaplanowano także debaty dotyczące m.in. współpracy międzyregionalnej i transgranicznej, inwestycji zagranicznych, globalizacji eksportu firm Polski Wschodniej, cyfryzacji i nowych technologii. Osobne debaty zostaną poświęcone rynkowi IT i start-upom w Polsce Wschodniej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zapraszamy na Wschodni Kongres Gospodarczy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA