Przyszłoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), pod patronatem PulsHR.pl będzie miał charakter ciągły – działania z nim związane już się rozpoczynają. Pierwszym kamieniem milowym będzie wydarzenie EEC Trends. W programie liczne wątki związane ze zmianami na rynku pracy oraz technologiami, które go zmieniają.
-
- •18 gru 2020 14:15
- Druga edycja EEC Trends odbędzie się w formule online 17-18 lutego 2021 r.
- Dyskusja na EEC Trends przygotowuje grunt pod Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), który w 2021 roku odbędzie się w od 24 do 26 maja lub w alternatywnym terminie 20-24 września
- W programie wydarzenia: debaty, rozmowy, prezentacje dotyczące najważniejszych trendów gospodarczych – w ich aktualnym, koronakryzysowym czy już popandemicznym kontekście.
Przyszłoroczne EEC Trends, będące – przypomnijmy - prologiem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbędzie się w formule online 17-18 lutego 2021 r. Jednak już w tym roku ruszają merytoryczne przygotowania do obu tych wydarzeń – przyszłoroczny Kongres będzie miał w pewnym sensie „charakter ciągły”, a publikacje i wydarzenie spod znaku EEC będą towarzyszyły także Czytelnikom portalu WNP.PL.
Laboratorium trendów
Ciągłość kongresowego projektu w nadchodzącym roku zapewnią rozłożone w czasie aktywności w przestrzeni online – od rozmów i ekskluzywnych wywiadów, przez webinary i debaty, po badania opinii i raporty.
EEC Trends to jedyne w swoim rodzaju laboratorium trendów, które pozwoli przygotować się do kolejnych spotkań spod szyldu EEC, będzie także okazją do rozmowy i wspólnego kształtowania tematyki debat planowanych na kolejne miesiące.
Poprzez wspólną pracę nad programem Kongresu organizator, Grupa PTWP, podkreśla, jak ważny jest jego otwarty charakter. Dzięki takiemu podejściu kształt Kongresu jest pojemny – adekwatny do różnych oczekiwań i potrzeb, aktualny i żywy. EEC Trends potwierdza, że dialog jest wpisany w DNA Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Prelegentami EEC Trends będą eksperci i naukowcy, przedsiębiorcy, inwestorzy i decydenci – wezmą udział w dyskusjach w ramach wskazanych w agendzie obszarów tematycznych. Określenie dominujących tendencji ma szczególne znaczenie wobec niestabilnej sytuacji świata i gospodarki.
Gospodarka po pandemii
Debaty i wydarzenia EEC Trends otworzy blok poświęcony odbudowie gospodarki po pandemii.
Uczestnicy pokuszą się o bilans trudnego roku 2020, ocenią aktualną sytuację i jej wpływ na funkcjonowanie gospodarki. Poszukają odpowiedzi na pytania: co nas czeka w roku 2021, jakie będzie tempo powrotu do normalności, jakie zmiany mają trwały charakter.


KOMENTARZE (2)